top of page
About

Pracovna

Tato pracovna je pro vášnivého kutila. Takže spíš potřebuje dílnu, že? Jenže tento prostor není využíván jen pro šroubky a vrtačku, ale také jako relaxační místnost pro čtení knížek a poslech hudby. Od začátku mi tedy bylo jasné, že nechci, aby to působilo prvoplánově jako chlapská dílna.

U vymýšlení konceptu a barevné palety jsme se nasmáli - když jsem se klienta ptala, zda preferuje nějakou barvu, řekl "nářadí Narex" a začal lovit něco v šuplíku. Podezírala jsem ho, že mě nepochopil, ale když vytáhl šroubovák s nádhernou blankytně modrou barvou, bylo vše jasné. Takže modrá byla jasná.

Klientovy požadavky byly jednoduché - zůstane původní podlaha a dveře a chce využít stávající stůl a úložný, pojízdný box. Také si nepřeje sedět zády ke dveřím a potřebuje mít více prostoru pro ukládání nářadí a jiných drobností. Proto jsem navrhla spoustu uzavíratelných skříněk a jen pár otevřených poliček na milované knihy, cédéčka a přehrávač. Také květiny zde mají své místo, o ty se postará paní domu.

Barevný koncept zde doplní detaily ze dřeva a zlaté barvy, domečková polička na stole navazuje na modrou výmalbu ve stejném tvaru.

bottom of page