top of page
About

Herna pro nejmenší

 

Když už mám navrhovat prostor pro církevní budovu, řekla jsem si, že ten design povýším rovnou do nebeských výšin. A tak vznikl koncept pro tento malý a milý pokojík, kde budou trávit čas rodiče s miminky a batolaty.

Téma "nebe" je tedy hlavní myšlenkou. Pokojík není velký, proto jsem ho nechtěla obestavět nábytkem a hračkami. Vše má své místo, chytré domečkové skříňky nezaberou moc místa a schovají spoustu dětských pokladů. Ale co je nejdůležitější? Že svítí!!! A mají okénka! Takže slouží nejen jako nábytek, ale také jako herní prvek - spoustu místa na pokojíčky, garáže, kuchyňky...fantazii se meze nekladou. Dalším pokladem je krásné teepee a skládací skluzavka. U těch je nejlepší, že se je dá snadno sklidit. Také taburetky jsou variabilní - můžou sloužit jako posezení pro rodiče (stejně s těmi malými vždycky skončí na zemi), ale také se můžou proměnit v obrovské kameny, na kterých projdete nad žhavou lávou, že - jak jinak. Také koberec skrývá tajemství - je podložen molitanem, díky kterému je krásně teplý a měkký. 

Dekorace jsou zde levné a účelné - nebeská malba se zlatou konturou, mráčky z filcu, obrázky... věřím, že se pokojík bude líbit malým i velkým dobrodruhům.

bottom of page