top of page

Průběh zakázky 

 

Návrh interiéru je založen na dialogu klienta s designérem. Respektuji nejen klientův styl a očekávání, ale také daný rozpočet. Záleží mi na vzájemné spokojenosti. Tato práce je pro mne velkou radostí a snažím se o to, aby spolupráce s klientem byla příjemná pro obě strany.

 

Úvodní schůzka

Tato schůzka je informativní, nezávazná. Seznámím se s klientem i daným prostorem – zaměření místnosti a zjištění technického stavu, zjištění požadavků a přání klienta.

 

Návrh

Po úvodní schůzce vypracuji návrh. Ten obnáší prezentaci zvoleného konceptu (ústřední motiv, téma, barevnost, styl), vypracování 3D modelu s ohledem na ergonomické i estetické požadavky a průzkum trhu (nejlepší řešení poměru cena – kvalita).

Tento návrh s klientem do detailu probírám a dám mu prostor pro to, aby si vše nechal projít hlavou.

 

Vizualizace

Po schválení posledního detailu v návrhu se pustím do vypracování fotorealistických vizualizací daného prostoru. Ty dokážou ještě věrněji prezentovat daný prostor použitím světla a stínů, textur.

Také připravím podrobný seznam produktů s cenami a výkresovou dokumentaci pro řemeslníky.

 

Realizace

Při realizaci projektu jsem k dispozici jako autorský dohled, tzn. ráda poradím při výběru a rozhodování.

Pokud má klient zájem, můžeme se domluvit na tom, že se postarám o realizaci (organizace dodavatelů, veškeré zařizování, nákup produktů atd.) Tato služba je placená zvlášť, po dohodě.

bottom of page